Norqain – Freedom 60 GMT Opaline i Forest Green

Zegarek można dopasować do bransolety ze stali nierdzewnej w cenie 3790 CHF lub do szerokiej gamy pasków, w tym do paska skórzanego Norlando (3550,00 CHF), gumowego paska w stylu krokodyla (3690.00 CHF) lub gumowego paska Perlon ( 3 690,00 CHF). Pasek Perlon jest produkowany w Szwajcarii przez BIWI, lidera w branży, który zyskał międzynarodową reputację dzięki swoim innowacyjnym tanie repliki zegarków, certyfikowanym produktom wegańskim
Norqain Freedom 60 GMT Opaline

Limitowana edycja Freedom 60 GMT Forest Green charakteryzuje się kopertą z brązu i uderzającą tarczą w kolorze leśnej zieleni.

Centralny pierścień skali GMT ma białą połowę od 6:00 (6 rano) do 18:00 (18 wieczorem), aby zaznaczyć godziny dzienne, a czarną połowę od 18:00 (18) do 6:00 (6 wieczorem). am) do śledzenia czasu w nocy. Środkowa ręka GMT wyróżnia się czerwoną końcówką.

Ręcznie nakładane indeksy i fasetowane wskazówki, które są pokryte powłoką „Old Radium” Super-LumiNova, są również wykonane z brązu.

Oferując doskonałą odporność na korozję i zużycie, brązowy stop krzemowo-aluminiowy obudowy ma lekko żółtawy odcień, który z czasem stanie się ciemniejszy. Solidny dekiel wykonano ze stali pokrytej brązową powłoką PVD.

Po udanym wprowadzeniu Freedom 60 GMT pod koniec zeszłego roku (możesz o tym przeczytać tutaj), Norqain dodaje teraz dwie nowe odmiany: Freedom 60 GMT Opaline i Freedom 60 GM Forest Green.

Oba modele są dostarczane w 40-milimetrowej kopercie z satynowo polerowanymi powierzchniami i polerowanymi detalami z wąską ramką, która otacza tarczę, chronioną kopułą, odpornym na zarysowania szkiełkiem szafirowym, które podkreśla klasyczny wygląd repliki zegarków opinie.

Freedom 60 GMT Opaline jest wykonany z koperty ze stali nierdzewnej i ma świetlistą białą opalizowaną tarczę.

Innowacyjna funkcja Jumping Hour GMT wyróżnia się kolorowym pierścieniem centralnym, w połowie w kolorze bordeaux czerwony od 6:00 (6 rano) do 18:00 (18 wieczorem) i w połowie w kolorze midnight blue od 18:00 (18) do 6: 00 (6 rano).

Dzięki łącznemu wykorzystaniu skali GMT i centralnego, czerwonego wskaźnika GMT, użytkownik może błyskawicznie dostosować lokalną datę i godzinę do czasu w nowej strefie czasowej bez zatrzymywania zegarka.

Ręcznie nakładane indeksy i znaczniki godzin są pokryte świetlistą powłoką „Old Radium” Super-LumiNova, zgodnie ze stylem tego modelu.

Podobne wpisy